6. 2. 2024
Deli
profimedia

Ko ga je slišal vztrajno klicati njegovo ime, je Modrić večkrat dvignil glavo, da bi videl, za kaj gre.

V nedeljo je bil na sporedu madridski derbi (1:1), tekmo pa je zaznamoval gol Atletica v zadnjih minutah tekme. S takšnim izidom tekme je največ pridobila Barcelona, ​​ki je še vedno v velikem zaostanku, a glede na to, da je v istem krogu točke izpustila tudi Girona, so Katalonci zmanjšali zaostanek.

Zabaven incident

Nekaj nadvse zabavnega pa se je zgodilo v 76. minuti tekme, ko je s klopi v igro vstopil Luka Modrić. Med čakanjem na odmor, ki bi omogočil zamenjavo, je trener Atletica Diego Simeone večkart poskušal priklicati kapetana hrvaške reprezentance. Ko je slišal svoje ime, je Modrić dvignil glavo, da bi videl, za kaj gre.

"Luka! Luka! Pridi igrati za nas," je kričal Argentinec.

Presenečeni Modrić se je sladko nasmejal, strateg nogometnega tekmeca pa je nameh vrnil.

Znano je, da ima Modrić z Realom pogodbo podpisano do konca sezone, veliko pa je ugibanj, kaj bi lahko počel po njenem izteku. Če bo igral na dovolj visoki ravni, bo morda ostal v Realu še kakšno sezono, so pa mediji pogosto omenjali tudi Savdsko Arabijo ali ameriško MLS, še pišejo v Sportskih novostih.